Статті

Усі статті

  Компанія «АНБК» пропонує в оренду великий вибір об'єктів комерційної та житлової нерухомості в Києві і частково в Київській області. Вся наша нерухомість для орендарів здається БЕЗ КОМІСІЇ. Ми працюємо в таких напрямках:

  • Оренда торгових приміщень, магазинів, салонів;
  • Оренда офісних приміщень;
  • Оренда кафе та ресторанів;
  • Оренда малих архітектурних форм - МАФ (кіоски, павільйони, зупиночні комплекси).

  Ми не можемо про себе сказати, що пропонуємо в оренду нерухомість "без посередників", але одночасно Ми й не агентство нерухомості, тому Ми називаємо себе як компанія "АНБК", а власників - партнерами. Наші партнери першими повірили в Нас, побачили наші здібності і як швидко ми можемо здати в оренду їх МАФи, офіси, торгові павільйони, кафе, ресторан, бар чи інші приміщення в Києві.

  Також наша компанія надає послуги з виготовлення та розміщення зовнішньої реклами. Ми виготовляємо і встановлюємо вивіски, штендери (мимохід), світлові вивіски (лайтбокси), куточки покупця, оформлення вітрин. За допомогою компанії АНБК ви не тільки можете зняти в оренду приміщення в Києві, а й отримати якісну і недорогу зовнішню рекламу.

Якщо Ви власник, і хочете здати в оренду в найкоротші терміни свою нерухомість, будь-то МАФ (кіоск, павільйон), офіс, квартира або інше приміщення - Ми завжди раді допомогти (дивитися сторінку "Власникам нерухомості"). Сподіваємося на взаємовигідне плідне співробітництво. Успіхів в житті та в бізнесі.

З повагою, адміністрація «АНБК»

Останні об'єкти

оренда приміщень київ, агентство нерухомості АНБК, оренда приміщень в києві, оренда комерційної нерухомості київ, оренда комерційної нерухомості в киеве, зняти в оренду нежитлове приміщення київ, орендувати приміщення в києві, оренда комерційного приміщення київ, оренда нежитлових приміщень київ, оренда нежитлового приміщення київ, оренда нежитлових приміщень в києві, оренда приміщень в києві без посередників, оренда приміщень київ без посередників, зняти в оренду приміщення у власника київ, оренда приміщень київ без комісії, оренда приміщень вільного призначення київ, АНБК, без комісії, без посередників, власник