Статті

Усі статті

   Вітаю Вас, шановні клієнти та партнери! Вас вітає компанія АНБК!
  Перед тим як розповісти про компанію, хотілося б внести прозорість у нашу діяльність і відповісти на дуже важливі питання - так би мовити «про головне».

Як так, без комісії?

   Це питання, найчастіше задається від орендарів, і ми з радістю відповідаємо. Наші комісійні нам оплачує власник. За такою схемою працюють брокери в західних країнах і дуже рідко в Україні, але така тенденція починає набирати популярність і у нас, так як правила гри змінюються.

 

Яка вигода тоді для власника?

   Власник, працюючи з нами, швидше знаходить для себе орендаря, тому що орендарю не потрібно платити комісійні і це дуже прискорює процес пошуку. Якщо говорити про цифри - то наша комісія буде обходиться орендодавцеві не більше, ніж простій приміщення за двотижневий термін, а ризик, що власник може не знайти орендаря за цей період - досить великий, тому, йому дуже вигідно працювати з нами.

 

Ви робите націнку на оренду, щоб компенсувати комісію власникові?

   Ні! Ні! Ні ... і ще сто тисяч разів Ні! Один з наших головних принципів - ніяких націнок, у нас з цим дуже суворо, бо ми розуміємо, що тоді наша пропозиція не буде цікаво орендарям, а ми налаштовані на довгострокове співробітництво. Ціни, що нам кажуть власники при заявці на здачу приміщення - ми перевіряємо, це не так вже й складно зробити, оскільки цим приміщенням можуть займатися і посередники, і не дуже складно знайти інформацію про об'єкт. В якості гарантії заявляємо - якщо ви знайшли той самий об'єкт оренди дешевше ніж у нас, значить ми зможемо здати за цю саму ціну!

 

Чи всі об'єкти у вас на сайті актуальні?

   Ми б дуже хотіли, щоб актуальність наших об'єктів була 100%, але такої цифри навіть не існує в природі. Ми дуже уважно ставимося до актуальності наших об'єктів на сайті, і відразу після того, як об'єкт здався в оренду, ми його відразу знімаємо з публікації. Звичайно встежити за кожним об'єктом нереально, тому що об'єкт міг здатися, наприклад, вчора і не через нас, а ми інформацію ще не отримали. Тому, актуальність наших об'єктів становить близько 90-95%.

 

При чому тут зовнішня реклама?

   Як ви бачите, наша компанія також надає послуги виробництва зовнішньої реклами. Знявши в оренду об'єкт, ви можете відразу замовити послуги оформлення вашого приміщення у нас. Цей напрямок з'явився не випадково. Раніше ми працювали з рекламними агентствами, і так як заявки надходили на дану групу послуг регулярно, то ми вирішили самі зайнятися цим видом діяльності, щоб дати замовнику кращі ціни і кращу якість.

 

Якщо зараз на сайті немає відповідного для вас приміщення?

  Якщо ви на даний момент не знайшли потрібне для вас приміщення - ви повинні знати, що наша база об'єктів росте кожен день, тому вам просто потрібно заповнити просту форму "Залишити заявку на нерухомість" (зліва під логотипом компанії), де ви зможете вказати потрібні вам параметри, і щойно ми отримаємо в роботу об'єкт, що буде вам підходити по вказаним параметрам - ми вас одразу поінформуємо про нього телефоном або електронною поштою. Також, при бажанні, ви можете в заявці вказати, щоб вас підписали на розсилку нових об'єктів, що підходять по вказаним параметрам - і тоді ви будете в курсі всіх нових надходжень нашої компанії.

 


 

Тепер вся інша інформація про нашу компанію
   
Коротко про нас.

Наша компанія розпочала свою діяльність в кінці 2011 року. Головними напрямками діяльності компанії є оренда комерційної нерухомості у Києві, а також частково в Київській області. Ми пропонуємо в оренду:

  • - МАФи (павільйони, кіоски, зупинкові комплекси);
  • - офісні приміщення;
  • - торгові приміщення (магазини, салони).

Також наша компанія надає послуги по дизайну, виготовлення та розміщення зовнішньої реклами. Ми виготовляємо і встановлюємо вивіски, штендери (мимоходи), світлові вивіски (лайтбокси), куточки покупця, оформлення вітрин (поклейка оракалу, об'ємні букви, трафарети). За допомогою компанії АНБК ви не тільки можете зняти в оренду приміщення в Києві, а й отримати якісну і недорогу зовнішню рекламу.

Перевагою і головною "фішкою" компанії "АНБК" є те, що вся наша нерухомість для орендарів здається без комісійних. Що це означає і як Ми працюємо?

Не можна сказати, що ми працюємо за принципом «без посередників», але й агентством нерухомості нас теж важко назвати. На відміну від агентств нерухомості або приватних ріелторів, які працюють в Україні, Ми беремо комісії не з орендарів, а з орендодавців. За такою схемою працюють брокери в західних країнах і лише дуже частково в Україні. Багато хто вважає, що Ми робимо свою націнку на оренду, але я хочу Вас запевнити в тому, що це не так, і у нас в цьому немає ніякої потреби. Тут існує найпростіший фінансово-математичний розрахунок і вигода для всіх трьох сторін:

Для орендаря.

Ви можете зняти в нашої компанії будь-яку нерухомість, будь то МАФи (кіоски, ларьки, павільйони), офіси або торгові приміщення БЕЗ КОМІСІЇ і без будь-яких платежів (крім вартості оренди).

Для орендодавця.

Завдяки Нам, орендодавець може здати приміщення набагато швидше, ніж сам або за допомогою агентства нерухомості, а наша комісія коштує менше ніж простий в півторатижневий термін. Ми не працюємо з власниками, які звернулися до нас по нашими послугами, роблять націнку на вартість оренди. Повірте, перевірити ціни дуже легко, Ми завжди їх перевіряємо, тому що націнка веде до наступного: по-перше, нам набагато складніше буде цю нерухомість здати; по-друге, ми втрачаємо авторитет перед потенційними та існуючими орендарями.

Для Нас.

Думаю, тут немає сенсу особливо розписувати.

Наша місія:

Знайти кожному орендодавцю свого орендатора і кожному орендатору - своє приміщення.

Наші цілі: 

Пропонувати все більший вибір об'єктів нерухомості для орендодавця, прискорити час здачі для власника, збільшити доходи для компанії.

Наші принципи:

- Робити роботу якісно;
- Не робити націнку на вартість оренди комерційної нерухомості;
- Тільки якісна реклама об'єктів;
- Залишати після себе тільки позитивні враження.

На сьогоднішній день наша компанія досягла того, що:

  • У нас велика база об’єктів, що здаються в оренду без комісії, і вона росте;
  • Ми працюємо з орендодавцями, з якими у Нас ексклюзив, тобто, Ми єдині представники;
  • З нами працюють багато мережевих компаній, які завжди зацікавлені в нових приміщеннях;
  • Ми дійсно здаємо швидше за всіх інших;
  • У Нас вже є велика база як потенційних орендарів, так і різних типів об'єктів, які можна зняти.

Принцип роботи, за яким працює компанія "АНБК", особливо актуальний у теперішній економічній ситуації. На сьогодні, набагато складніше здати, ніж зняти комерційну нерухомість, тобто, пропозиція набагато більше ніж попит. Дуже цікаво спостерігати ситуацію, коли, Ми бачимо одну і ту ж рекламу від власника впродовж довгого періоду часу, і коли ми дзвонимо з пропозицією про співпрацю, Ми чуємо:

"Нам це не цікаво ...";
"Я цим займаюся 100 років, і я сам (сама) прекрасно можу здати ...";
"Ні, беріть гроші з орендарів, а я платити не збираюся" і т.д.

Результат - нерухомість так і простоює далі. Ми сподіваємося, що з часом, наші українські орендодавці навчаться рахувати свої гроші.

Шановні клієнти, якщо Ви хочете зняти або здати комерційну нерухомість, будь-то МАФи (кіоски, ларьки, павільйони, магазини), офісні чи торгові приміщення, звертайтеся до Нас - завжди раді будемо Вам допомогти.

З повагою, компанія "АНБК".

Бережіть свої гроші