Статті

Усі статті

Магазин, ресторан, бар, паб 515 м2 в центрі, бульв. Шевченка

Магазин, ресторан, бар, паб 515 м2 в центрі, бульв. Шевченка
 • Адреса: бульв. Шевченка, 2/54.
 • Найближче метро: Університет Театральна Площа Льва Товстого
 • Варіанти використання: Торгове приміщення, Кафе і ресторани
 • Район: Шевченківський
 • Площа (кв.м): 515
 • Ціна: 300000 грн/міс
 • Менеджер: Едуард (093)505-81-88, e-mail: arenda.maf@gmail.com
 • Пропонується в оренду фасадне приміщення 515 кв.м. під магазин, ресторан, бар, паб в самому центрі Києва на бульв. Шевченка, 2/54.

    
  Початок бульв. Шевченка, будинок на перетині з вул. Хрещатик, навпроти колишньої статуї Леніна. Фасадний вхід, перший поверх. Приміщення в одному рівні. 2 зали (345 м2 і 120 м2 + підсобні приміщення). Потужність 150 кВт. Приміщення знаходиться біля Бессарабського ринку та ARENA CITY, відмінний пішохідний і автомобільний трафік. Оточення: офіси, ресторани, готелі, історичні місця, урядові організації. Хороша пропозиція під магазин, ресторан, бар або паб клуб.

    
  Ціна - 300000 грн / міс (без комісії, від власника). Щоб зняти в оренду приміщення - телефонуйте або пишіть

  Посмотреть панораму местности на Google Maps

Оренда торгових площ (магазинів, салонів) - Шевченківський район

Компанія «АНБК» пропонує великий вибір здачі в оренду торгових приміщень, магазинів, салонів у Шевченківському районі в г. Киев. Можна сказати, що ми працюємо за принципом "без посередників" і з Вас, дорогі орендарі, Ми комісію не вимагаємо і ніяких націнок на вартість оренди приміщення не робимо. Ви маєте можливість зняти в оренду торгову площу в оренду на пряму від власників (власників, господаря), без комісійних. Шевченківський район - назва адміністративне, і можливо Ви шукали в оренду приміщення під магазин (салон, відділення, представництво) за орієнтирами, таких як станції метро або назва масиву.

Масиви: Нивки, Лук'янівка, Сирець, Татарка, Шевченківський (центр).

Станції метро: Нивки, Берестейська, Шулявка, Політехнічний інститут, Вокзальна, Університет, Театральна, Майдан Незалежності, Площа Льва Толстого, Сирець, Дорогожичі, Лук'янівська

Інші орієнтири: Центр, Правий берег