Статті

Усі статті

Фасадне приміщення 215 кв.м. під магазин, кафе. Просп. Перемоги, 62/1

Фасадне приміщення 215 кв.м. під магазин, кафе. Просп. Перемоги, 62/1
 • Адреса: просп. Перемоги, 62/1
 • Найближче метро: Берестейська Шулявська
 • Варіанти використання: Торгове приміщення, Кафе і ресторани, Аптека, Банк
 • Район: Шевченківський
 • Площа (кв.м): 215
 • Ціна: 65000 грн/міс
 • Менеджер: Едуард (093)505-81-88, e-mail: arenda.maf@gmail.com
 •   Пропонується в оренду фасадне приміщення 215 кв.м. під магазин, кафе, ресторан на просп. Перемоги, 62. Перший поверх житлового будинку. Розташоване між станціями метро «Шулявська» і «Берестейська», на перетині пр. Перемоги і вул. Софії Перовської. Привабливий фасад. Гарна оглядовість з дороги. Хороші потоки людей, багато студентів. Оточення: район студентського містечка Київського Національного Економічного Університету (університетські корпуси, спорткомплекс, стадіон, гуртожитки), також офіси, житлові будинки, готель "Олександрія". У сусідній будівлі ЕкоМаркет і невеликий торговий центр. Потік людей спрямований від університету до зупинки громадського транспорту "вул. Гарматна", Екомаркет і навпаки.

    
  Є можливість установки великий фасадної реклами, яка буде добре видно з проспекту Перемоги. Забезпечено усіма міськими комунікаціями, кондиціювання, два окремі входи, два санвузли, охоронна і пожежна сигналізації. Висота стель 3 метри, можливий цілодобовий режим використання. Електрична потужність за запитом. Зручне планування, зал 120 кв.м. Можливість організувати літній майданчик. Вся площа в одному рівні. Надаються канікули на ремонт. Фіз особа.

    
  Ціна - 65000 грн / міс. (Без комісійних, представник власника). Щоб зняти в оренду приміщення - телефонуйте або пишіть.

Оренда торгових площ (магазинів, салонів) - Шевченківський район

Компанія «АНБК» пропонує великий вибір здачі в оренду торгових приміщень, магазинів, салонів у Шевченківському районі в г. Киев. Можна сказати, що ми працюємо за принципом "без посередників" і з Вас, дорогі орендарі, Ми комісію не вимагаємо і ніяких націнок на вартість оренди приміщення не робимо. Ви маєте можливість зняти в оренду торгову площу в оренду на пряму від власників (власників, господаря), без комісійних. Шевченківський район - назва адміністративне, і можливо Ви шукали в оренду приміщення під магазин (салон, відділення, представництво) за орієнтирами, таких як станції метро або назва масиву.

Масиви: Нивки, Лук'янівка, Сирець, Татарка, Шевченківський (центр).

Станції метро: Нивки, Берестейська, Шулявка, Політехнічний інститут, Вокзальна, Університет, Театральна, Майдан Незалежності, Площа Льва Толстого, Сирець, Дорогожичі, Лук'янівська

Інші орієнтири: Центр, Правий берег