Статті

Усі статті

Фасадне приміщення 120 кв.м. в центрі Києва, вул. Станіславського, 2

Фасадне приміщення 120 кв.м. в центрі Києва, вул. Станіславського, 2
 • Адреса: вул. Станіславського, 2
 • Найближче метро: Хрещатик
 • Варіанти використання: Офіс, Торгове приміщення, Кафе і ресторани, Аптека, Банк
 • Район: Печерський
 • Площа (кв.м): 120
 • Ціна: 90000 грн/міс
 • Менеджер: Едуард (093)505-81-88, e-mail: arenda.maf@gmail.com
 •   Пропонується оренду фасадне приміщення 120 кв.м. в самому центрі Києва за адресою вул. Станіславського, 2 (перетин з вул. Заньковецької). Нежитловий фонд, 1-й поверх, вітринні вікна (склопакети), фасадний вхід, службовий вхід, сигналізація, абсолютно готовий фасад, внутрішні приміщення під чистову обробку. Приміщення обладнане власною системою припливно-витяжної вентиляції і кондиціонування (для кафе, ресторанів, салонів краси і т.д., вентиляційний канал до даху з тильної сторони будинку); енергозабезпечення 30 кВт з можливістю збільшення; міські комунікації (водопровід, опалення, каналізація). Поруч офіси, кафе, ресторани, магазини, історичні місця.

    
  Ціна - 90000 грн / міс (без комісії, від власника). Щоб зняти в оренду приміщення - телефонуйте або пишіть.

  Посмотреть панораму местности на Google Maps

Дивіться також

Комментарии (0)

Оставить комментарий

Вы комментируете как Гость.

Оренда торгових площ (магазинів, салонів) - Печерський район

Компанія «АНБК» пропонує великий вибір здачі в оренду торгових приміщень, магазинів, салонів у Печерському районі в г. Киев. Можна сказати, що ми працюємо за принципом "без посередників" і з Вас, дорогі орендарі, Ми комісію не вимагаємо і ніяких націнок на вартість оренди приміщення не робимо. Ви маєте можливість зняти в оренду торгову площу в оренду на пряму від власників (власників, господаря), без комісійних. Печерський район - назва адміністративне, і можливо Ви шукали в оренду приміщення під магазин (салон, відділення, представництво) за орієнтирами, таких як станції метро або назва масиву.

Масиви: Печерський (центр), Звіринець, Липки, Печерськ, Чорна гора, Верхня Теличка

Станції метро: Хрещатик, Арсенальна, Дніпро, Площа Льва Толстого, Республіканський стадіон, Палац "Україна", Либідська, Палац Спорту, Кловська, Печерська, Дружби Народів

Інші орієнтири: Центр, Правий берег