Статті

Усі статті

Приміщення 102 м2 тільки під салон краси V.I.P. рівня в бізнес-центрі класу "А +"

Приміщення 102 м2 тільки під салон краси V.I.P. рівня в бізнес-центрі класу
 • Адреса: вул. Болсуновська (Струтинського), 13-15
 • Найближче метро: Дружби Народів
 • Варіанти використання: Торгове приміщення
 • Район: Печерський
 • Площа (кв.м): 102
 • Ціна: 85000 грн/міс + ПДВ
 • Менеджер: Едуард (093)505-81-88, e-mail: arenda.maf@gmail.com
 • Пропонується в оренду приміщення 102 м2 тільки під салон краси V.I.P. рівня в унікальному бізнес-центрі класу "А+" "IQ Business-Center" на вул. Болсуновських (Струтинського), 13-15 (перетин з бульваром Дружби Народів).

  Ваші клієнти - орендарі (міжнародні компанії з високими окладами ТОП-менеджерів) і їх персонал. Також це відвідувачі розміщеного в БЦ фітнес-клубу "Sport Life DELUXE" (преміум-формату). Розташування: Другий поверх, є можливість вивіски реклами зовні і всередині. Навпроти будівлі знаходиться новий преміум ЖК "PecherSKY" (жителі якого теж ваші потенційні клієнти).

  Для підготовки вашого бізнесу надаються ремонтні канікули (близько 6 міс). Ціна - 30 у.о./кв.м. в місяць + ПДВ + експлуатаційні і комунальні. Без комісії, представник власника. Щоб зняти в оренду приміщення - телефонуйте або пишіть.

  Посмотреть панораму местности на Google Maps

Оренда торгових площ (магазинів, салонів) - Печерський район

Компанія «АНБК» пропонує великий вибір здачі в оренду торгових приміщень, магазинів, салонів у Печерському районі в г. Киев. Можна сказати, що ми працюємо за принципом "без посередників" і з Вас, дорогі орендарі, Ми комісію не вимагаємо і ніяких націнок на вартість оренди приміщення не робимо. Ви маєте можливість зняти в оренду торгову площу в оренду на пряму від власників (власників, господаря), без комісійних. Печерський район - назва адміністративне, і можливо Ви шукали в оренду приміщення під магазин (салон, відділення, представництво) за орієнтирами, таких як станції метро або назва масиву.

Масиви: Печерський (центр), Звіринець, Липки, Печерськ, Чорна гора, Верхня Теличка

Станції метро: Хрещатик, Арсенальна, Дніпро, Площа Льва Толстого, Республіканський стадіон, Палац "Україна", Либідська, Палац Спорту, Кловська, Печерська, Дружби Народів

Інші орієнтири: Центр, Правий берег