Статті

Усі статті

Приміщення (магазин, бутік) 147,4 кв.м. метро Олімпійська

Приміщення (магазин, бутік) 147,4 кв.м. метро Олімпійська
 • Адреса: вул. Велика Васильківська, 84
 • Найближче метро: Олімпійська
 • Варіанти використання: Торгове приміщення, Аптека, Банк
 • Район: Голосіївський
 • Площа (кв.м): 147,4
 • Ціна: 160000 грн/міс
 • Менеджер: Едуард (093)505-81-88, e-mail: arenda.maf@gmail.com
 • Оренда суперфасадного приміщення (магазину, бутіка) 147,4 кв.м. на перехресті вулиць Велика Васильківська та Ділова. Приміщення в украй прохідному місці з видовим фасадом на дві прохідні вулиці - В. Васильківська та ділова, центральний вхід з Великої Васильківської, високий трафік цілодобово. Два пішохідні переходи ведуть прямо до входу в магазин. Фасад видно і всім останавливающимся на світлофорах машинам, які їдуть по вулицях Ділова і Велика Васильківська. Поруч парковка (прямо за магазином з обох сторін). Гарний фасад, який не потребує вкладень. Зручне планування. Оточення: Метро «Олімпійська», елітний масив, головна комерційна алея столиці, престижна локація.

  У двох рівнях (79,2 м² - перший поверх, 68,2 м² - підвал). Підвал чистий, презентабельний, з високими стелями. Гідне стан, канікули на ремонт обговорюються. Потужність електроенергії 12,2 кВт, опалення, вентиляція.

  Ціна - 160000 грн / міс (без комісії, від власника). Щоб зняти в оренду приміщення - телефонуйте або пишіть

Дивіться також

Оренда торгових площ (магазинів, салонів) - Голосіївський район

Компанія «АНБК» пропонує великий вибір здачі в оренду торгових приміщень, магазинів, салонів у Голосіївському районі в г. Киев. Можна сказати, що ми працюємо за принципом "без посередників" і з Вас, дорогі орендарі, Ми комісію не вимагаємо і ніяких націнок на вартість оренди приміщення не робимо. Ви маєте можливість зняти в оренду будь-який вид торгових площ в оренду на пряму від власників (власників, господаря), без комісійних. Голосіївський район - назва адміністративне, і можливо Ви шукали в оренду приміщення під магазин (салон, відділення, представництво) за орієнтирами, таких як станції метро або назва масиву.

Масиви: Деміївка, Саперна Слобідка, Чапаєвка, Теремки-1, Теремки-2, Голосієво, Голосіївський (центр), Корчувате, Феофанія, Пирогово, Китаєво, Добрий Шлях, Кібцентр.

Станції метро: "Площа Льва Толстого", "Республіканський стадіон" ("Олімпійська"), "Палац« Україна »", "Либідська", "Деміївська", "Голосіївська", "Васильківська", "Виставковий центр", "Іподром" , "Теремки", "Видубичі".

Інші орієнтири: Центральний автовокзал, Магеллан