Статті

Усі статті

Приміщення під магазин, аптеку, банк 35 кв.м. на просп. Науки, 80а/73

Приміщення під магазин, аптеку, банк 35 кв.м. на просп. Науки, 80а/73
  • Адреса: просп. Науки, 80а/73
  • Найближче метро: Деміївська Видубичі
  • Варіанти використання: Торгове приміщення, Банк
  • Район: Голосіївський
  • Площа (кв.м): 35
  • Ціна: 12000 грн/міс
  • Менеджер: Едуард (093)505-81-88, e-mail: arenda.maf@gmail.com
  • Здам в оренду приміщення під магазин, аптеку, банк 35 кв.м. на просп. Науки, 80а / 73. Фасад, 1-ий поверх щодо нового високого будинку. Добре видно з дороги. Перед приміщенням є парковка. Чи не під продукти. Поруч продуктовий магазин. Ідеально під магазин пива, товари для будинку, інтернет магазин.

       Ціна - 12000 грн / міс. (Без комісії, представник власника). Щоб зняти в оренду приміщення - телефонуйте або пишіть

Дивіться також

Комментарии (0)

Оставить комментарий

Вы комментируете как Гость.

Оренда торгових площ (магазинів, салонів) - Голосіївський район

Компанія «АНБК» пропонує великий вибір здачі в оренду торгових приміщень, магазинів, салонів у Голосіївському районі в г. Киев. Можна сказати, що ми працюємо за принципом "без посередників" і з Вас, дорогі орендарі, Ми комісію не вимагаємо і ніяких націнок на вартість оренди приміщення не робимо. Ви маєте можливість зняти в оренду будь-який вид торгових площ в оренду на пряму від власників (власників, господаря), без комісійних. Голосіївський район - назва адміністративне, і можливо Ви шукали в оренду приміщення під магазин (салон, відділення, представництво) за орієнтирами, таких як станції метро або назва масиву.

Масиви: Деміївка, Саперна Слобідка, Чапаєвка, Теремки-1, Теремки-2, Голосієво, Голосіївський (центр), Корчувате, Феофанія, Пирогово, Китаєво, Добрий Шлях, Кібцентр.

Станції метро: "Площа Льва Толстого", "Республіканський стадіон" ("Олімпійська"), "Палац« Україна »", "Либідська", "Деміївська", "Голосіївська", "Васильківська", "Виставковий центр", "Іподром" , "Теремки", "Видубичі".

Інші орієнтири: Центральний автовокзал, Магеллан