Статті

Усі статті

Офісні приміщення від 72 до 2191 кв.м. БЦ

Офісні приміщення від 72 до 2191 кв.м. БЦ
 • Адреса: бульвар Тараса Шевченка, 33-Б
 • Найближче метро: Вокзальна Університет
 • Варіанти використання: Офіс
 • Район: Шевченківський
 • Площа (кв.м): от 72 до 2191
 • Ціна: 1225 $/міс
 • Ціна за квадратний метр: 17 $
 • Менеджер: (044)353-01-03, e-mail: info.anbk@gmail.com
 • Без комісії, пропонуються в оренду офісні приміщення від 72 до 2191 кв.м., б-р Шевченка, 33-Б, Шевченківський район.
  Бізнес-центр має безпосередню близькість до ст. м. "Університет", "Вокзальна", вул. Хрещатик, аеропорту Жуляни, Ж / д вокзалу, автовокзалу. Зручна транспортна розв'язка дозволить Вам швидко дістатися навіть на годину-пік. Бізнес-центр класу «В» обладнаний: двома ліфтами Kone; резервною системою енергоживлення; системою спринклерної пожежогасіння; припливно-витяжної системою вентиляції; системою централізованого опалення; системою автоматизації всіх інженерних систем будівлі; оптико-волоконної системою телекомунікацій (можна встановити необмежену кількість телефонних ліній); системою відеоспостереження периметра будівлі; системою кондиціонування за допомогою фанкойлів; охоронною сигналізацією. Територія ділового центру обладнана підземним паркінгом. Оренда офісу в бізнес-центрі можлива блоками з кабінетної плануванням. Всі офіси надаються зі стандартною чистової обробкою приміщень і повністю готовими до заселення.
  Вартість оренди - 17 + 5 $ / м + комунальні. (Від власника, без комісії).
  Щоб зняти приміщення, телефонуйте або пишіть.

Дивіться також

Оренда офісу (офісного приміщення) - Шевченківський район

Компанія «АНБК» пропонує великий вибір здачі в оренду офісів у Шевченківському районі в г. Киев. Можна сказати, що ми працюємо за принципом "без посередників" і з Вас, дорогі орендарі, Ми комісію не вимагаємо ніяких націнок на вартість оренди приміщення не робимо. Ви маєте можливість зняти в оренду офісне приміщення в оренду на пряму без комісійних, від власників (власників, господаря). Шевченківський район - назва адміністративне, і можливо Ви шукайте в оренду офіс по таким орієнтирам, як станції метро або назва масиву.

Масиви: Нивки, Лук'янівка, Сирець, Татарка, Шевченківський (центр).

Станції метро: Нивки, Берестейська, Шулявка, Політехнічний інститут, Вокзальна, Університет, Театральна, Майдан Незалежності, Площа Льва Толстого, Сирець, Дорогожичі, Лук'янівська

Інші орієнтири: Центр, Правий берег