Статті

Усі статті

Офісне приміщення 222 кв.м. БЦ

Офісне приміщення 222 кв.м. БЦ
 • Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 19-21А
 • Найближче метро: Театральна
 • Варіанти використання: Офіс
 • Район: Шевченківський
 • Площа (кв.м): 222
 • Ціна: 3330 $/міс
 • Ціна за квадратний метр: 15$
 • Менеджер: (044)353-01-03, e-mail: info.anbk@gmail.com
 • Без комісії, пропонується в оренду офісне приміщення 222 кв.м.у. Б.Хмельницького, 19-21-А, Шевченківський р-н.
  Бізнес-центр належить до числа кращих ділових центрів центральної частини Києва не тільки по високому рівню комфорту офісної нерухомості, а й по великій кількості нагород, отриманих, як одного з найвидатніших офісних об'єктів в країні. Поруч знаходяться: зупинки практично всіх видів громадського транспорту; вокзал і автовокзал; станції метро «Театральна» і «Золоті Ворота»; виїзд на бульвар Тараса Шевченка. Бізнес-центр має в своєму розпорядженні класом комфортності «А» і обладнаний: автоматичною системою управління будівлею; власним бойлером; сучасною системою пожежогасіння; централізованою системою вентиляції з можливістю настройки мікроклімату в приміщеннях; системою пропуску в будівлю; відеоспостереженням; комунікаційної системою. Об'єкти внутрішньої інфраструктури: конференц-зал; торгові майданчики; фітнес клуб; ресторан; відділення банку; наземна семиуровневая парковка на 337 м / м.
  Пропоноване в оренду приміщення знаходиться на 8 поверсі. Без ремонту.
  Орендна ставка - 3 330 $ / міс. Від власника, без комісії.
  Щоб зняти приміщення, телефонуйте або пишіть.

Дивіться також

Оренда офісу (офісного приміщення) - Шевченківський район

Компанія «АНБК» пропонує великий вибір здачі в оренду офісів у Шевченківському районі в г. Киев. Можна сказати, що ми працюємо за принципом "без посередників" і з Вас, дорогі орендарі, Ми комісію не вимагаємо ніяких націнок на вартість оренди приміщення не робимо. Ви маєте можливість зняти в оренду офісне приміщення в оренду на пряму без комісійних, від власників (власників, господаря). Шевченківський район - назва адміністративне, і можливо Ви шукайте в оренду офіс по таким орієнтирам, як станції метро або назва масиву.

Масиви: Нивки, Лук'янівка, Сирець, Татарка, Шевченківський (центр).

Станції метро: Нивки, Берестейська, Шулявка, Політехнічний інститут, Вокзальна, Університет, Театральна, Майдан Незалежності, Площа Льва Толстого, Сирець, Дорогожичі, Лук'янівська

Інші орієнтири: Центр, Правий берег