Статті

Усі статті

Офісні приміщення 157, 246 кв.м. БЦ. Ст.м. "Олімпійська"

Офісні приміщення 157, 246 кв.м. БЦ. Ст.м.
 • Адреса: вул. Велика Васильківська, 77-А
 • Найближче метро: Олімпійська
 • Варіанти використання: Офіс
 • Район: Голосіївський
 • Площа (кв.м): 157, 246
 • Ціна: 102050 грн/міс
 • Ціна за квадратний метр: 650
 • Менеджер: (044)353-01-03, e-mail: info.anbk@gmail.com
 • Без комісії, здаються офісні приміщення 157, 246 кв.м. БЦ, вул. Велика Васильківська, 77-А.
  У будівлі стоїть центральна система кондиціонування і опалення з індивідуальним контролем, система вентиляції з багаторазовим протокою і витяжкою повітря. Проведено високошвидкісний інтернет і встановлено телефонний зв'язок. Є два пасажирських ліфта 680 кг виробництва OTIS. Система безпеки включає в себе: інтегровану центральну систему сигналізації і контролю доступу, периметральне відеоспостереження, карткову систему доступу в бізнес-центр. Також варто пожежна та охоронна сигналізації. Близькість до метро Олімпійська - 650 кв.м .. Дуже розвинена інфраструктура, діловий район. Пропоновані в оренду приміщення: 157 кв.м., 7 поверх, відкрите планування; 246 кв.м., 5 поверх, кабінетна система.
  Вартість оренди - 650 грн / м + ком. за лічильниками. (Від власника без комісії).
  Щоб зняти приміщення в оренду - телефонуйте або пишіть

Дивіться також

Оренда офісу (офісного приміщення) - Голосіївський район

Компанія «АНБК» пропонує великий вибір здачі в оренду офісів у Голосіївському районі в г. Киев. Можна сказати, що ми працюємо за принципом "без посередників" і з Вас, дорогі орендарі, Ми комісію не вимагаємо ніяких націнок на вартість оренди приміщення не робимо. Ви маєте можливість зняти в оренду офісне приміщення в оренду на пряму без комісійних, від власників (власників, господаря). Голосіївський район - назва адміністративне, і можливо Ви шукайте в оренду офіс по таким орієнтирам, як станції метро або назва масиву.

Масиви: Деміївка, Саперна Слобідка, Чапаєвка, Теремки-1, Теремки-2, Голосієво, Голосіївський (центр), Корчувате, Феофанія, Пирогово, Китаєво, Добрий Шлях, Кібцентр.

Станції метро: "Площа Льва Толстого", "Республіканський стадіон" ("Олімпійська"), "Палац« Україна »", "Либідська", "Деміївська", "Голосіївська", "Васильківська", "Виставковий центр", "Іподром" , "Теремки", "Видубичі".

Інші орієнтири: Центральний автовокзал, Магеллан